Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1422
PeweKS - PeweKS

O nas

Firma rodzinna, która jest budowana od 2012 roku na rzetelnej pracy, wzajemnym zaufaniu i konsolidacji wiedzy teoretycznej z doświadczeniem praktycznym. W naszym przedsiębiorstwie stawiamy na bezpieczeństwo kierowcy i przewożonego ładunku, terminowość oraz pewność realizacji zlecenia według ustaleń ze zleceniodawcą.

Umożliwiamy naszym klientom dostęp 24/7 do aktualnej pozycji pojazdu w trakcie realizacji zlecenia, ponieważ wszystkie pojazdy wyposażone są w system monitorowania GPS.

Specjalizujemy się w transportach krytycznych czasowo zarówno na terenie kraju jak i w transporcie międzynarodowym realizowanymi pojazdami ciężarowymi o DMC 3500 kg. Zakres usług: transport krajowy i międzynarodowy; autoholowanie 24H pojazdów osobowych, terenowych i dostawczych; wynajem krótkoterminowy przyczep-najazdów do holowania pojazdów typu BUS.

Każdy przewożony towar jest chroniony polisą ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego.

KONTAKT

PeweKS

TERMINOWOŚĆ
BEZPIECZEŃSTWO KIEROWCÓW
MONITORING TRANSPORTU 24/7
ODPOWIEDZIALNOŚĆ